Świętokrzyska OIIB

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Start OFERTY PRACY Inżynier Budowy

Inżynier Budowy

OFERTA PRACY:

  • Stanowisko: Inżynier Budowy
  • Firma: Erga Arkadiusz Liberski
  • Miejsce Pracy: Kielce

WYMAGANIA:

  • Ukończone Studia Na Kierunku Budownictwo
  • samodzielność i odpowiedzialność
  • dobra organizacja pracy
  • znajomość pakietu MS Office, przede wszystkim MS Excel,
  • znajomość programów graficznych CAD,
  • mile widziana znajomość charakterystyki projektowania BIM,
  • dyspozycyjność
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • umiejętność pracy w zespole

PODSTAWOWE OBOWIĄZKI:

  • praca w systemie zarządzania inwestycją budowlaną – w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną i harmonogramy
  • sporządzanie harmonogramów, planów i raportów
  • koordynowanie harmonogramów realizacji poszczególnych prac w ramach projektu
  • monitorowanie przebiegu prac budowlano-montażowych i pomocniczych pod kątem ich zgodności z harmonogramem
  • identyfikacja problemów, ryzyk i zagrożeń wpływających na terminy realizacji projektu
  • przygotowywanie raportów dla Zamawiającego i sprawozdawczości wewnętrznej.
  • przygotowywanie dokumentów kontraktowych
  • koordynowanie zamówień i dostaw
  • kontrola kosztów
  • rozliczanie robót

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie
  • Umowa o pracę lub B2B
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Auto służbowe
  • Wynagrodzenie: adekwatne do posiadanego doświadczenia i kwalifikacji

CV prosimy przesyłać na adres:

Dla członków Świętokrzyskiej OIIB uruchomiony
został dostęp do Serwisu Budowlanego

Korzystanie z serwisu możliwe jest po

zalogowaniu się na stronie PIIB.

Instrukcja dostępna jest TUTAJ.

(Portal działa prawidłowo na przeglądarkach
Firefox lub Internet Explorer)

Informujemy, że został uruchomiony dostęp on-line
do zbioru aktualnych i wycofanych Polskich Norm (PN).
Aby z niego skorzystać należy zalogować się na Portalu PIIB:
www.piib.org.pl

Nr 2(56)/2020

Zapraszamy do
korzystania z czytelni
w godzinach pracy Biura Izby

> SPIS PUBLIKACJI <

KONTAKT:

Świętokrzyska Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa
ul. Św. Leonarda 18, 25-304 Kielce

List: swk@piib.org.pl
Telefon: 41 344 94 13
Faks: 41 344 63 82
Telefon komórkowy: 694 912 692