Świętokrzyska OIIB

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Start INFORMACJE I KOMUNIKATY JAK KORZYSTAĆ Z ZASOBÓW PORTALU PIIB

JAK KORZYSTAĆ Z ZASOBÓW PORTALU PIIB

Drukuj

Informujemy, że został uruchomiony dostęp on-line do zbioru aktualnych i wycofanych Polskich Norm (PN) określonych przez wyróżniki ICS 91 Budownictwo i materiały budowlane, ICS 93 Inżynieria lądowa i wodna oraz Polskich Norm zharmonizowanych do dyrektywy 89/106/EWG (materiały budowlane).

Dostęp do norm jest możliwy po zalogowaniu się do portalu członkowskiego PIIB (tutaj).

Członkowie izby, którzy dotychczas nie aktywowali swojego konta mogą tego dokonać za pomocą loginu i tymczasowego hasła przesłanego indywidualnie wraz z drukami opłat. Aktywacja konta, oprócz podania dostarczonego hasła tymczasowego, wymagać będzie weryfikacji na podstawie numeru PESEL oraz adresu e-mail członka.

Po zalogowaniu się do wewnętrznego portalu, członek PIIB uzyska dostęp do:

- biblioteki norm PKN,

- szkoleń e-learnigowych,

- listy swoich zaświadczeń o przynależności do PIIB.

W razie problemów z zalogowaniem się do systemu prosimy o kontakt z biurem Krajowej Izby na adres email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 


Uprzejmie informujemy, że w dniu  31 lipca br. zostanie wprowadzona przez Polski Komitet Normalizacyjny zmiana certyfikatu zabezpieczającego dostęp  do zbioru aktualnych i wycofanych Polskich Norm (PN), udostępnionych Państwu na portalu PIIB w systemie Lexnorma.

W związku z tym, aby po dacie 31 lipca  br.  bez przeszkód korzystać z dostępu do Polskich Norm Budowlanych należy zainstalować na komputerze certyfikat zabezpieczający

piib_2014.p12

Instrukcja instalacji certyfikatu

Podczas instalacji certyfikatu zostaniecie Państwo poproszeni o hasło zabezpieczające, które jest następujące: PKNpkn123?

W przypadku problemów, Krajowe Biuro PIIB i Polski Komitet Normalizacyjny są do Państwa dyspozycji:

 

(dane kontaktowe do Krajowego Biura PIIB)

- korespondencyjnie na adres:

ul. Mazowiecka 6/8, 00-048 Warszawa

- telefonicznie:

tel. (22) 828-31-89 wew. 121 i 127 od poniedziałku do piątku w godz. od 9:00 do 15:00

fax (22) 827-07-51

- za pomocą poczty elektronicznej:

e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

(dane kontaktowe do Polskiego Komitetu Normalizacyjnego)

- telefonicznie: (22) 556 74 49

- za pomocą poczty elektronicznej:

e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.