Świętokrzyska OIIB

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Start INFORMACJE I KOMUNIKATY Relacja z wycieczki technicznej

Relacja z wycieczki technicznej

Drukuj

Informacja o wycieczce technicznej.

 

W dniu 14 04 2023 r odbyła się wycieczka techniczna którą zorganizował  Polski Związek Inżynierów i Techników Budowlanych dla inżynierów Świętokrzyskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa .

W wycieczce  technicznej uczestniczyło 21 osób.

Uczestnicy zapoznali się z n/w budowami :

1 Budowa stadionu piłkarskiego w Radomiu przy ul. Struga. Budowę wykonuje firma BETONOX. Szczegółowej informacji technicznej o realizacji tej inwestycji udzielili: projektant Marcin Nosek i kierownik budowy Michał Zalewski.

 

2. Budowa wiaduktu w Starachowicach. Budowę wykonuje firma FABE POLSKA. Kierownik Budowy zapoznał uczestników z organizacją i technologią wykonywanych robót na tej budowie. Miłą niespodzianką był przygotowany na budowie przez Firmę FABE Polska poczęstunek dla uczestników wycieczki.

 

3. Budowa pt. Rewitalizacja Zalewu Lubianka w Starachowicach. Wykonawcą jest Zakład Remontowo-Budowlany Bartłomiej Wojtczak z Woli Kopcowej. Informację techniczną o organizacji i technologii wykonania poszczególnych robót przekazali: kierownik budowy Tomasz Hertman oraz kierownicy robót, Rafał Rutka i Mateusz Ostrowski.

Wycieczka zakończyła się integracyjnym spotkanie w Karczmie "U Jana".    Tadeusz Durak