Świętokrzyska OIIB

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Start INFORMACJE I KOMUNIKATY Autodesk - zakończenie wsparcia

Autodesk - zakończenie wsparcia

Drukuj

"Szanowni Państwo,

W związku z realizacją jednego z wniosków zgłoszonych na Krajowym Zjeździe PIIB oraz informacji od naszych członków o zakończeniu udzielania przez Autodesk wsparcia technicznego dla produktów z wieczystą licencją z lat 2011-2014, Izba zauważając niedogodność dotyczącą członków PIIB zbiera informacje w zakresie problemów stworzonych przez tą sytuację w biurach projektowych i firmach, w których inżynierowie budownictwa – członkowie PIIB wykonują swój zawód lub które prowadzą.

W załączeniu przesyłam pismo Pana Tomasza Piotrowskiego Sekretarza PIIB z prośbą o rozpowszechnienie wśród członków informacji o możliwości zgłaszania do dnia 8 maja 2023 r. na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. napotkanych przez powyższą sytuację problemów.

Po zebraniu powyższych informacji Izba Krajowa pochyli się nad problemem i ewentualnie podejmie dalsze działania lub przedstawi członkom możliwe tryby postępowania."

 

Załącznik