Świętokrzyska OIIB

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Start INFORMACJE I KOMUNIKATY PKO Białystok Półmaraton

PKO Białystok Półmaraton

Drukuj

"Szanowni Państwo!

 

Fundacja Białystok Biega wspólnie z Podlaską Okręgową Izbą Inżynierów Budownictwa oraz Podlaską Okręgową Izbą Architektów zaprasza na udział w Mistrzostwach Polski w Półmaratonie w ramach ulicznej imprezy biegowej 10. PKO Białystok Półmaraton, która się odbędzie dnia 14 maja 2023 r.

Start odbędzie się przy Pałacu Branickich, meta przy Ratuszu. Trasa Półmaratonu przebiega w samym sercu miasta.

Półmaraton Białystok to znana w całej Polsce i bardzo wysoko oceniana pod wieloma względami impreza biegowa. Warto podkreślić, że została uhonorowana tytułem Podlaskiej Marki. PKO Białystok Półmaraton jest zaliczany do Korony Półmaratonów Polskich.

Aby wziąć udział w Półmaratonie, należy dokonać zgłoszenia poprzez stronę www.bialystokpolmaraton.pl. Osoby, które chcą wziąć udział w klasyfikacji, muszą w wypełnianym formularzu wybrać w Kategorie specjalne opcję Startuję w klasyfikacji Architektów i Inżynierów budownictwa.

Zapowiada się niezwykła impreza i współzawodnictwo o puchar Przewodniczącego Podlaskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa, oraz o inne nagrody ufundowane przez Organizatora biegu i jego sponsorów.

Prosimy wszystkie zapisane osoby o przesłanie na adres Podlaskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. informacji o dokonanym zgłoszeniu (imię, nazwisko, nazwa okręgowej izby, którą uczestnik reprezentuje).

Zapraszamy!

 

Uwaga!

Zapisy, regulamin oraz informacje szczegółowe dostępne są wyłączenie na stronie organizatora FUNDACJI BIAŁYSTOK BIEGA www.bialystokpolmaraton.pl

Podlaska OIIB nie jest organizatorem imprezy i nie prowadzi zapisów na biegi."