Świętokrzyska OIIB

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Start INFORMACJE I KOMUNIKATY POMOC FINASOWA DLA UKRAINY

POMOC FINASOWA DLA UKRAINY

Drukuj

Szanowni Państwo, Koleżanki i Koledzy, Inżynierowie, Dobrzy Ludzie

W związku z wydarzeniami na Ukrainie otrzymaliśmy informację od inżynierskiej ukraińskiej braci oraz ratowników  medycznych działających na granicy, o pilnych potrzebach w rejonach,  gdzie obecnie trwają działania wojenne i giną niewinni ludzie. Konieczne jest dostarczenie medykamentów, zestawów zabiegowych i specjalistycznego sprzętu dla szpitali i służby medycznej ratującej życie walczącym żołnierzom.

Podkarpacka Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa w porozumieniu z Podkarpackim Oddziałem Okręgowym PCK   organizuje zbiórkę pieniężną z przeznaczeniem na ten cel.

Zebrane fundusze będą przeznaczone na zakup rzeczy i materiałów najbardziej potrzebnych. Materiały zostaną natychmiast wysłane w transportach humanitarnych PCK na Ukrainę w rejon walki. Środki należy wpłacać na konto stworzone przez PCK specjalnie w tym celu.

BANK PEKAO SA nr rachunku: 81 1240 2614 1111 0000 3958 5800
z dopiskiem
„Darowizna Inżynierów dla OR PCK PRZEWORSK na pomoc dla Ukrainy"

Liczy się każdy gest dobrej woli!!! Nie bądźmy obojętni!!! Każda pomoc jest bezcenna i z pewnością uratuje czyjeś życie.

W imieniu Rady Podkarpackiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa
Grzegorz Dubik - Przewodniczący Rady

EDIT:
z uwagi na pytania i uwagi dodaliśmy w dopisku słowo "Inżynierów". Wyjaśniamy również że dopisek przy przelewie może być inny pokazujący Izbę, nazwisko lub firmę, ale musi się w nim zawrzeć fraza "dla OR PCK PRZEWORSK" aby ukierunkować fundusze.

Pozdrawiamy Serdecznie