Świętokrzyska OIIB

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Start INFORMACJE I KOMUNIKATY Krajowy Konkurs dla Młodych Profesjonalistów 2017

Krajowy Konkurs dla Młodych Profesjonalistów 2017

Drukuj

Koleżanki i Koledzy,

Stowarzyszenie Inżynierów Doradców i Rzeczoznawców ogłosiło drugą edycję Krajowego Konkursu dla Młodych Profesjonalistów 2017. Konkurs ma na celu wyróżnić osoby, które w przyszłości staną się liderami naszej branży, a także promować zawód inżyniera / konsultanta jako bardzo różnorodną i atrakcyjną ścieżkę kariery.


Udział w konkursie mogą wziąć wszyscy Młodzi Profesjonaliści, czyli aktywnie zawodowo osoby, które w 2017 roku nie mają ukończonego 35 roku życia. Ponieważ otwieramy się na wszystkich Młodych Profesjonalistów, warto zaznaczyć, że aby wziąć udział w konkursie nie trzeba być członkiem SIDiR!

W konkursie przewidziano atrakcyjną nagrodę – 3 000 zł za zajęcie pierwszego miejsca. Ponadto, autorzy zwycięskich prac za zajęcie pierwszego, drugiego i trzeciego miejsca otrzymają dyplomy oraz będą mieć możliwość darmowego wstępu na konferencję arbitrażową SIDiR w listopadzie 2017r.

Dodatkowo, zdobywcy wszystkich trzech nagrodzonych miejsc będą mogli opublikować swoje prace w formie artykułu na łamach biuletynu Konsultant.

Ale na tym nie koniec! Wszystkie trzy nagrodzone prace będą miały zagwarantowane miejsce wśród pięciu prac, które SIDiR ma prawo zgłosić
do przyszłorocznej edycji międzynarodowego konkursu EFCA Young Professionals Competition 2017.


Szczegóły pod linkiem:

http://sidir.pl/krajowy-konkurs-dla-mlodych-profesjonalistow-2017/

Zapraszamy do udziału w konkursie!

Stowarzyszenie Inżynierów Doradców i Rzeczoznawców

 

 

Pierwszą edycję Krajowego Konkursu dla Młodych Profesjonalistów, która odbyła się w 2015r. zwyciężył Pan Grzegorz Piskorz. Zgłoszona praca dotyczyła projektu realizowanego przez Skanska S.A. na zlecenie PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. pn. „Budowa skrzyżowania dwupoziomowego lub dróg równoległych w celu likwidacji przejazdu kolejowego w km 147,548 linii nr 4 (CMK) Grodzisk Mazowiecki – Zawiercie”. Ponadto, została wyróżniona
w konkursie EFCA Young Professionals 2016.

 

 

„Udział w Krajowym Konkursie dla Młodych Profesjonalistów 2015 przyczynił się do poszerzenia kontaktów zawodowych, zdobycia cennego doświadczenia oraz umożliwił mi dalszy rozwój osobisty i zawodowy.

Zapraszam wszystkich Młodych Profesjonalistów do  wzięcia udziału
w konkursie!”

Powodzenia!

Grzegorz Piskorz