Świętokrzyska OIIB

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Start INFORMACJE I KOMUNIKATY Relacja filmowa z XXV Gali Laurów Umiejętnosci i Kompetencji w Katowicach

Relacja filmowa z XXV Gali Laurów Umiejętnosci i Kompetencji w Katowicach

Drukuj

Przesyłam w linku poniżej pełną relację z XXV uroczystej Gali Laurów Umiejętności i Kompetencji w Katowicach (5.01.2017), podczas której Złote Laury otrzymały: DOIIB oraz OPL OIIB, do dowolnego wykorzystania.

Zachęcam także do przekazywania członkom izby informacji o bardzo licznych filmowych materiałach szkoleniowych, które są na stronie internetowej Telewizji Internetowej DOIIB    http://www.tvdoiib.pl/ w zakładce „szkolenia” – dostęp nie jest ograniczany. W kontekście dyskusji o zasadach podnoszenia kompetencji zawodowych członków izby warto przemyśleć taką formę dostępu do szkoleń internetowych, która jest na naszej stronie. Sprawa ewentualnej rejestracji udziału w szkoleniu jest prosta od strony informatycznej.

Piszę o naszych filmowych materiałach szkoleniowych z jednego tylko powodu: są one powszechnie dostępne i wszyscy członkowie izby powinni mieć do nich dostęp, gdyż jest on bezpłatny i nie oczekujemy jako DOIIB żadnej rekompensaty ani pochwał z tego tytułu. Szkoda, żeby się marnowały.

 

Z poniższego linku można pobrać relację z Katowic (jest na także na stronie TV DOIIB  http://www.tvdoiib.pl/ .

 

https://drive.google.com/open?id=0B1MN7CLjs8dvTWs5eEZfb19EY28

 

Pozdrawiam serdecznie

Eugeniusz Hotała

Przewodniczący Rady DOIIB