Świętokrzyska OIIB

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Start INFORMACJE I KOMUNIKATY Branżowe nakładki CADprofi w promocyjnym zestawie.

Branżowe nakładki CADprofi w promocyjnym zestawie.

Drukuj

 

 

 

Skorzystaj z super promocji GstarCAD i CADprofi

 

Szanowni Państwo,

zapraszamy do skorzystania z najnowszej promocji GstarCAD i CADprofi. Tylko do 30.09.2015 r. decydując się na zestaw GstarCAD + CADprofi, zyskacie duży rabat na wybraną nakładkę CADprofi! Dowiedz się więcej

 

 

 

GstarCAD

GstarCAD to rozsądna cenowo alternatywa dla projektantów poszukujących szybkiego, wydajnego i w pełni funkcjonalnego programu CAD 2D/3D. Dzięki dożywotnej, pozbawionej dodatkowych opłat, licencji oraz nakładkom CADprofi dla branży architektonicznej, GstarCAD stanowi niewykle użyteczne i niezawodne narzędzie dla każdego architekta.

Dowiedz się więcej o GstarCAD

 

 

Nakładki CADprofi dla architektów:

CADprofi Architectural to program wspomagający tworzenie rysunków budowlanych, rzutów oraz elewacji. Moduł wspomaga projektowanie budowlane, umożliwia rysowanie ścian wielowarstwowych, wstawianie okien, drzwi, wymiarowanie architektoniczne, tworzenie opisów oraz wykorzystywanie obiektów z obszernych bibliotek wyposażenia wnętrz. Możliwe jest również tworzenie rysunków elewacji. Unikalną cechą programu jest możliwość projektowania planów ewakuacyjnych i BHP.
Dowiedz się więcej o CADprofi Architectural

 

 

 

CADprofi Architectural

CP-Symbols Architectural

 

 

 

 

Seria CP-Symbols Architectural zawiera biblioteki symboli i obiektów stosowanych w projektach architektonicznych. CP-Symbols Architectural składa się z 5 bibliotek: Stolarka budowlana, Wyposażenie wnętrz, Symbole i oznaczenia, Plany ewakuacyjne i bhp, Diagramy i schematy blokowe.
Dowiedz się więcej o Cp-Symbols Architectural

 

 

 

 

 

 

CP-Symbols Architectural

 

 

 

 

Przetestuj GstarCAD i CADprofi

 

Zarówno program GstarCAD, jak i  nakładki CADprofi dla architektów można bezpłatnie pobrać i przetestować. W tym celu zapraszamy na stronę: http://gstarcad.pl/download/

 

 

Pobierz demo GstarCAD 32-bit

Pobierz demo GstarCAD 64-bit

 

 

 


Więcej informacji:


Dawid Jakubowski

tel. 512 094 834, 12 430 04 16
e-mail:  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

www.gstarcad.pl
Dołącz do nas na Facebooku!

Oglądaj nas na YouTube!

 

GstarCAD - Niezawodny CAD 2D/3D