Świętokrzyska OIIB

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Start INFORMACJE I KOMUNIKATY ANKIETA - Zarządzanie projektami budowlanymi

ANKIETA - Zarządzanie projektami budowlanymi

Drukuj

Szanowni Państwo,

 

Realizacja projektów budowlanych wymaga od wszystkich zaangażowanych w ten proces działania w zespole. Kompetencje techniczne pozostają najważniejszym czynnikiem sukcesu projektu budowlanego. Zauważa się jednak istotny wpływ umiejętności przywódczych i procesu zarządzania przedsięwzięciem budowlanym na jego sukces.

„Inżynier jest zatrudniany za swoje umiejętności techniczne, zwalniany za złą współpracę z ludźmi a promowany za umiejętności przywództwa i zarządzania” (Civil Engineering Body of Knowledge for the 21st Century, American Society of Civil Engineers, 2008)

Politechnika Białostocka inicjując dyskusję na temat zarządzania projektami budowlanymi zwraca się z prośbą o wzięcie udziału w anonimowym badaniu ankietowym, które umożliwi określenie pożądanych kompetencji przywódczych liderów projektów budowlanych.

Odnośnik do ankiety znajdziecie Państwo pod adresem:

http://profitest.pl/start/1359/jlWIpdy8Y47GyQDg

Wszelkie pytania i sugestie związane z ankietą prosimy kierować na adres Pana Krzysztofa  Dziekońskiego   Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

 

Z wyrazami szacunku,

dr inż. Krzysztof Dziekoński

Katedra Informatyki Gospodarczej i Logistyki

Politechnika Białostocka

Wydział Zarządzania

ul. Tarasiuka 2

16-001 Kleosin

tel. 85 746 98 94

www.wz.pb.edu.pl